Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nákupní centrum Zenia Boulevard

 

Obchodní centrum „La Zenia Boulevard“ ve Španělsku bylo postaveno s využitím inovativních technologií a otevřeno v prosinci 2012. V důsledku toho zde nebylo jen nákupní centrum, ale hlavní nákupní centrum a oblíbené místo pro rodinnou zábavu v jižní části Costa Blanca. Komplex se stal největším v provincii Alicante. Nachází se na Orihuela Costa v oblasti La Zenia, která je 10 minut od města  Torrevieja a 3 minuty od našeho domu.

 

shopping-center-la-zenia-boulevard.jpg

 

Stavitelé realizovali jedinečný koncept přeměny obchodních prostor na pohodlnou zónu pro každého návštěvníka. Komplex je spojen se středomořským městem, kde je šest ulic, čtyři náměstí, parky a fontány. Pět výtahů spojuje nákupní a zábavní centrum s podzemním parkováním. Kolem je několik povrchových parkovacích míst. Všech 5000 parkovacích míst je zdarma.

Na 160-ti tisíc metrů čtverečních je 150 s více než obchody domácích i světových značek populárních ve Španělsku. Zabírají první stupeň. Kupující mohou nakupovat vysoce kvalitní produkty prémiových a rozpočtových značek.

 

 
 


Poslední fotografie


Kalendář termínů


Statistiky

Online: 1
Celkem: 8212
Měsíc: 670
Den: 20